Zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Namysłowie ogłasza zapisy do klasy pierwszej w roku szkolnym 2020/21 dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły. Przyjmowanie zgłoszeń dzieci z obwodu szkoły od 03 do 07 lutego 2020 roku

Granice obwodu Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Namysłowie obejmują następujące ulice:

Brzozowa, Dębowa, Grunwaldzka, Jarzębinowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Krzywa, Lipowa, Modrzewiowa, Oławska, Orzechowa, Podleśna, Podmiejska, Marii Curie Skłodowskiej, Sosnowa, Świerkowa, Wierzbowa, Władysława Stanisława Reymonta Nr 1 – 9 i nr: 11, 78, 80, 82, 84, 86; Sołectwo: Ligotka.

Zgłoszenie – wersja docx

Zgłoszenie – wersja pdf