INFORMACJA DLA RODZICÓW

Zgodnie z kalendarzem pracy szkoły na rok szkolny 2017/2018 w dniu 13 grudnia 2017 roku odbędzie się spotkanie z rodzicami na miesiąc przed klasyfikacją za pierwsze półrocze:

1. godz. 17.00 – świetlica szkolna (sala nr 3) – spotkanie Dyrektora Szkoły z rodzicami klasy siódmej SP i wszystkich klas drugich gimnazjum, raport z ewaluacji wewnętrznej na temat: Odpowiedzialne korzystanie z mediów społecznościowych, sprawy bieżące.

2. godz. 17.30 – spotkanie wychowawców klas z rodzicami klasy VII SP oraz klas drugich i trzecich gimnazjalnych (wg odrębnego harmonogramu), następnie rozmowy indywidualne.

SPOTKANIE WYCHOWCZYŃ KLAS PIERWSZYCH SP Z RODZICAMI:

20 grudnia (środa) 2017 roku, godz. 16.30, świetlica szkolna, w tym Jasełka Bożonarodzeniowe w wykonaniu pierwszoklasistów.