III Forum Ucznia Zdolnego w Kluczborku

W dniu 24 kwietnia 2017 roku w kluczborskim kinie „Bajka” odbyło się III Forum Ucznia Zdolnego. Ideą dorocznych spotkań jest promowanie i nagradzanie tych uczniów powiatów: namysłowskiego, kluczborskiego  i opolskiego, którzy uczestniczą w konkursach wiedzy i umiejętności organizowanych przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli  w Kluczborku i odnoszą w nich znaczące sukcesy. I tak w Rejonowym Dyktandzie uczniowie klasy IIID, tj. Mikołaj Iwanyszczuk i Marta Janiszewska zdobyli odpowiednio – I i III miejsce. W Rejonowym Konkursie Matematycznym Gimmat zaś Zuzanna Kania z tej samej klasy uplasowała się na II pozycji. W III Forum – podsumowującym rok szkolny 2016/2017 –  uczestniczyli: Marta Janiszewska i Mikołaj Iwanyszczuk, którzy z rąk organizatorów otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Serdeczne gratulacje dla laureatów konkursów i życzenia kolejnych tak wspaniałych sukcesów, a dla Pana Mariusza Janiszewskiego serdeczne podziękowanie za zorganizowanie i sfinansowanie przejazdu na uroczystość.