II Rejonowe Forum Ucznia Zdolnego “Najlepsi z najlepszych”

Dnia 25.04.2016 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego w Kluczborku odbyło się II Rejonowe Forum Ucznia Zdolnego “Najlepsi z najlepszych”, podczas którego odbyło się podsumowanie,  przeprowadzanych przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kluczborku, wielu konkursów kierowanych do dzieci w różnym wieku : od przedszkola do szkół ponadgimnazjalnych. Uczniowie naszej szkoły dnia 07.03.2016 wzięli udział w I Rejonowym Konkursie Matematycznym “GIM-MAT”, w którym uczestniczyło 22 uczniów z 9 szkół powiatu Kluczborskiego, Namysłowskiego i Oleskiego. Naszą szkołę reprezentowały uczennice : Zuzanna Kania zajmując II miejsce, Maria Wanat III miejsce i Wiktoria Gadomska- miejsce V. Na uroczystość wręczenia nagród, jako “Najlepsi z najlepszych”, do Kluczborka zostały zaproszone uczennice Zuzanna Kania (kl. II d)  i Maria Wanat (kl. III a ) wraz z dyrektorem Arturem Matkowskim i nauczycielem przygotowującym Anną Słabowską. W uroczystościach brali udział reprezentanci wyróżnionych przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich z trzech powiatów oraz przedstawiciele lokalnych władz, konsultanci i doradcy metodyczni PODN w Kluczborku oraz dziekan z Politechniki Opolskiej. Wyróżnieni uczniowie oraz ich nauczyciele otrzymali z rąk Starosty powiatu kluczborskiego gratulacje, dyplomy oraz drobne upominki i nagrody książkowe. Spotkanie uatrakcyjniały dodatkowo występy zespołu tanecznego uczniów kl. II Szkoły Podstawowej z Kluczborka.  Uroczystość była miłym i sympatycznym wyróżnieniem uczniów zdolnych oraz formą docenienia i podziękowania uczniom i ich nauczycielom za zaangażowanie, wkład pracy oraz wysiłek w osiąganiu satysfakcjonujących ich wyników. Gratulujemy!

ania

zaproszenie