II miejsce w ogólnopolskim konkursie “Wychowanie przez czytanie”

Z wielką radością oznajmiamy, że nasz konkursowy film pt. “Szacunek” wygrał w ogólnopolskim konkursie programu “Wychowanie przez czytanie”! Organizatorem akcji była Fundacja “ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” – znana wszystkim miłośnikom czytania dzieciom, zwłaszcza w pierwszym tygodniu czerwca. Film był efektem przeprowadzanego w naszej szkole programu “Wychowanie przez czytanie”, który objął klasy siódme i ósme. Celem programu było przekazanie uczniom, czym są wartści, jak odróżnić dobre od złych i jak stosować te właściwe. Uczniowie klasy ósmej chętnie wzięli udział w realizacji filmu i pokonali 498 szkół, wskakując na II pozycję. To wielki sukces uczniów, którzy wcielili się w aktorów, jak i reżyserów, oraz pani Magdaleny Gawlak i pani Kasi Dudziec – koordynatorek projektu. GRATULUJEMY!