II edycja “Potyczek z Matematyką”

24 maja w naszej szkole, w ramach projektu edukacyjnego, odbyła się II edycja Potyczek  z Matematyką. W konkursie wzięły udział trzyosobowe delegacje z klas II (wybrane losowo). I część konkursu była teoretyczna, zaczęto od rozwiązywania zadań tekstowych, również w języku angielskim. Druga część praktyczna-  to min. układanie haseł matematycznych, pamięciowe liczenie, wieża Hanoi i inne zabawy matematyczne. Potyczki obejmowały również słodki poczęstunek. Najwięcej punktów w zabawie z matematyką zdobyła klasa II C, zajmując tym samym I miejsce, II miejsce klasa II B, III – klasa II D i IV miejsce klasa II A. Wszyscy uczestnicy Potyczek z Matematyką otrzymali nagrody, które zostały wręczone przez Dyrektora Szkoły. Dziękujemy Wam za wspólną zabawę. Pani E. Ryszczyk i Pani Z. Filipczak dziękujemy za pomoc w prowadzeniu Potyczek z Matematyką – uczennice klasy II D.

zaproszenie