I wczesnoszkolny Bal Wszystkich Świętych

W poniedziałek 4 listopada odbył się w naszej szkole I Bal Wszystkich Świętych dla uczniów klas I-III.

Celem spotkania było uświadomienie dzieciom powodów obchodzenia takiego dnia jak Wszyscy Święci, a przede wszystkim wspólna, integrująca zabawa przy dobrej muzyce. Zabawy animacyjne prowadziła pani Magdalena Kmiecik-Matuszewska, a pani Ania Stępak zgodziła się wystąpić z kółkiem tanecznym. Dziękujemy Wychowawcom za przyjęcie zaproszenia na bal i Rodzicom za wspaniałe przebranie swoich dzieci w stroje świętych! W konkursie na najciekawsze przebranie wygrali: Witold Tomaszewski (klasa IA), Michał Biedroń (klasa IIA), Ola Kisiel (klasa IIIA), Natalia Wrońska (klasa IIA) oraz Aniela Płatek (klasa IA).