I Namysłowski Festiwal Artystyczny

W dniach 11 i 12 maja w Namysłowskim Ośrodku Kultury odbył się I Namysłowski Festiwal Artystyczny, na którym zaprezentowali się uzdolnieni wokalnie i tanecznie uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych gminy Namysłów. Organizatorem imprezy był Urząd Miejski przy współudziale wspomnianego NOK – u. W pierwszym dniu odbyły się przesłuchania wokalistów. W kategorii solistów naszą szkołę reprezentowały: Aleksandra Dorociak (kl. I d), Alicja Walczak, Laura Wróblewska (kl. I c) i Sylwia Kocot (kl. II d), której jury przyznało II miejsce. I miejsce w tej kategorii otrzymała uczennica naszego gimnazjum, choć reprezentowana przez Namysłowski Ośrodek Kultury – Hanna Stan (kl. II c). W kategorii zespołów II miejsce przypadło FERMACIE. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Patricia Szopa (kl. I b), Julia Koperska, Alicja Walczak, Laura Wróblewska (kl. I c), Sylwia Kocot, Hanna Sarnicka, Julia Stańczyk (kl. II d) i Natalia Panasińska (kl. III c).

Gratulujemy!

Marcin Mysiorek