Happening profilaktyczny

Dnia 14.06.2014 uczniowie Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie przystąpili do happeningu profilaktycznego orgaznizowanego przez Ochotniczy Hufiec Pracy w Namysłowie oraz Komendę Powiatową Policji w Namysłowie.

Opiekunami uczniów były psycholog szkolny pani Katarzyna Dudziec oraz pedagog szkolny pani Aleksandra Wojnarska. Spotkanie było uwieńczeniem akcji „Zryw wolnych serc”, której odczytanie odezwy rozpoczęło happening. Uczniowie mieli możliwość uczestnictwa w rozgrywkach sportowych, nauce sztuki orgiami oraz obejrzenia pokazu technik kryminalistycznych z ramienia Komendy Powiatowej Policji

w Namysłowie i pokazu instruktażowego z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej z ramienia Komendy Powiatowej Państwowej Straży pożarnej w Namysłowie. Happening profilaktyczny uświetniły występy muzyczne młodzieży w tym zespołu Fermata – uczennic naszej szkoły.

Mimo deszczowej pogody serca prowadzących i uczestników były gorące w myśl odezwy „Zryw wolnych serc”, a uczniowie poczęstowani zostali lodami ufundowanymi przez Nestle Polska S.A. Namysłów.

Opracowały K.Dudziec, A.Wojnarska

1,140 total views,  1 views today