Halloween 2009 w naszym gimnazjum

W piątek 30 października obchodziliśmy w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego święto Halloween. Największą atrakcją była dla uczniów możliwość wystąpienia tego dnia w nietypowym stroju. Wszyscy przebrani byli tego dnia niepytani na lekcjach.

Od rana po korytarzach chodziły najróżniejsze stwory, potwory. Szkolne toalety (zarówno damskie, jak i męskie!) zamieniły się w salony potworności, o przepraszam, oczywiście piękności, w których dokonywano ostatnich poprawek makijażu i stroju.

Ogłoszono także konkurs na najbardziej oryginalne przebranie, do którego każda klasa mogła zgłosić swojego reprezentanta. W Sali 35 zebrało się więc niezwykle oryginalne grono uczniów. Reprezentowane były wampiry (hrabia Dracula), wiedźmy w pokaźnej ilości (od leśnych, nieszkodliwych po groźne, wspaniałe szkarady), bliźnięta syjamskie, ożywione mumie rodem z egipskich piramid, pokiereszowane ślicznotki i inne ciekawe osobowości prosto z filmów grozy.

Szacowne jury spośród tej uroczej gromadki wybrało zwycięzców tegorocznego konkursu na Miss/Mistera Halloween.

Oto wyniki wyborów:

• Miss(ki) Halloween 2009: Kalina Piotrowska i Marta Walicka IIIc
  • I Wicemiss Halloween 2009: Magdalena Grodecka IIId
  • II Wicemister Halloween 2009: Bartłomiej Jagielski Ie

Wygrani otrzymali pamiątkowe szarfy, dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Wszystkim Zwycięzcom i Uczestnikom konkursu gratulujemy urody i wdzięku, a zwłaszcza poczucia humoru, wyobraźni i ogromnej pomysłowości.

Zapraszamy do zabawy za rok!!!

1,281 total views,  2 views today