Głosujemy na Podwórko NIVEA w Namysłowie!

Głosujemy na Podwórko NIVEA w Namysłowie!

Ruszyła kolejna edycja konkursu pt. “Podwórko NIVEA”. Marka wybuduje w całej Polsce 40 placów zabaw, przygotowanych z myślą o całej rodzinie. Właśnie taki plac zabaw możemy mieć w Namysłowie, przy ul. Kolejowej w sąsiedztwie boiska Orlik i lodowiska Orlik. Warunkiem jest zdobycie jak najwięcej ilości głosów w internetowym konkursie.

Na “Podwórko NIVEA” mieszczące się w Namysłowie można oddawać głosy za pośrednictwem strony internetowej NIVEA. Głosowanie odbędzie się w dwóch turach. W każdej z nich wygrywa 20 lokalizacji, które zdobyły największą ilość głosów. Pierwsza tura głosowania internautów trwa od 01.04.2015 r. do 30.04.2015 r. Druga tura odbędzie się od 01.05.2015 r. do 31.05.2015 r. Po zakończeniu głosowania, 40 lokalizacji z największą liczbą głosów, otrzyma „Podwórko NIVEA” Rodzinne Miejsce Zabaw, ufundowane przez markę NIVEA.

Co należy zrobić, aby oddać głos na Podwórko NIVEA w Namysłowie?

  1. Wejść na “ranking” (www.nivea.pl/podworko).
  2. Odnaleźć Namysłów (w lokalizacji wybieramy najpierw województwo opolskie, a potem powiat namysłowski i poniżej Namysłów).
  3. Wpisać maila za potwierdzeniem (Uwaga! Głosów można oddać tyle ile się posiada adresów mailowych).
  4. Potwierdzić głos poprzez maila, który powinien przyjść pod wskazany adres (być może z opóźnieniem, może także się pojawić w różnych zakładkach typu “spam”, “oferty”, “społeczności”).

Zachęcamy zatem do głosowania!

Urząd Miasta i Gminy Namysłów

 1,214 total views,  1 views today


powrót do szkoły
Opolskie dla podstawówek
Biuletyn informacji publicznej
logowanie do e dziennika
ikona facebook

Archiwum