Głosowanie na projekt “REYMONTA CZYTA DZIECIOM”

Głosowanie na projekt REYMONTA CZYTA DZIECIOM

Wchodząc na powyższy link i oddając głos na projekt “Reymonta czyta dzieciom”, wspierasz rozwój kulturowy i komunikacyjny swój własny – jeśli jesteś uczniem, swojego rodzeństwa albo swoich dzieci – jeśli jesteś rodzicem.
Wystarczy, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 i Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie przekonają swych dorosłych opiekunów, znajomych, krewnych zamieszkałych w gminie Namysłów, aby oddali głos na projekt “Reymonta czyta dzieciom”, którego celem jest modernizacja bibliotek szkolnych i aktualizacja ich księgozbiorów. Proces internetowego głosowania jest łatwy i szybki*, ale rozwój kultury, a w tym czytelnictwa, jest długi, lecz niezwykle cenny. W Polsce coraz mniej nastolatków i dorosłych czyta książki. W zeszłym roku aż 63% rodaków nie przeczytało żadnej książki, niestety, ta tendencja jest spadkowa. Odwróćmy wspólnymi siłami ten proces! Zadbajmy o rozwój intelektualny i komunikacyjny mieszkańców naszej gminy! A tymczasem… wspierajmy czytanie naszych uczniów, a Państwa pociech!

*W przypadku internetowego głosowania wymagane jest podanie adresu e-mail, aby otrzymać link zwrotny. Można wykorzystywać ten sam adres dla wielu głosujących.