Festyn sportowy z okazji Dnia Dziecka

W dniu 30.05.2018r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w festynie sportowym z okazji Dnia Dziecka. Festyn zorganizowali uczniowie klas: 2d, 2c oraz 3a, którzy realizowali projekt edukacyjny. Opiekunem projektu był pan Wojciech Chwiołka, nauczyciel wf-u. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, nawet najmłodsze klasy rywalizowały ze sobą. Czas umilała grająca muzyka i wszyscy zostaliśmy poczęstowani lodami. Każda konkurencja wprawiała uczestników w niezapomniane emocje. Oto one: skakanka, siatkówka balonami z wodą, strzały do bramki, rzuty do kosza, strzały w poprzeczkę, rzuty piłką do celu, zagrywka, skoki w workach, slalom rowerowy, slalom hokejowy, quiz sportowy.

Po zaciętej walce wyniki były następujące:

1 miejsce klasa 3 a

2 miejsce klasa 3 c

3 miejsce klasa 2 c.

Klasy te w nagrodę dostały wielkie tuby cukierków. Ten dzień na pewno zapadnie w  pamięć organizatorom, zawodnikom jak i nauczycielom. Będziemy go wspominać jako naprawdę dobry dzień z życia naszej szkoły.