FESTIWAL PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ

Tradycją stało się już, że w ostatnim dniu nauki, przed przerwą świąteczną, odbywa się w naszej szkole FESTIWAL PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ. W tym dniu, wszystkie klasy w naszej szkole zaprezentowały wylosowany wcześniej utwór o tematyce świątecznej. W tym roku uczniowie śpiewali piosenki zarówno w języku polskim jak i niemieckim, angielskim oraz hiszpańskim. W tym roku Festiwal poprowadzili Wojciech Lew w towarzystwie uroczej Patrycji Wódzik. O oprawę muzyczną zadbały niezastąpione dziewczyny z Fermaty: Julia Koperska, Oliwia Przybył, Alicja Walczak, Laura Wróblewska, Hanna Stan, Sylwia Kocot, Hanna Sarnicka, Julia Stańczyk. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowała również Aleksandra Dorociak, wykonując kolędę w języku niemieckim pt Fröhliche Weihnacht.(Macht euch bereit!). Całość nie odbyłaby się, gdyby nie nasi dźwiękowcy czyli Maciej Sarnicki i Wiktor Kołcz oraz Pan Grzesiu 😉 który pomagał nam przy dekoracji. Serdecznie dziękujemy wszystkim klasom za tak fantastyczne przygotowanie! Do zobaczenie za rok!