FERMATA po raz czwarty pierwsza

FERMATA po raz czwarty  pierwsza

W tym roku, inaczej niż w latach ubiegłych, Gminny Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych został zorganizowany na namysłowskim rynku. Impreza odbyła się 1 czerwca w ramach obchodów Dnia Dziecka. Licznie zgromadzona publiczność oklaskiwała zmagania zespołów wokalnych i tanecznych ze szkół podstawowych i gimnazjów z naszej gminy. FERMATA kolejny raz zaprezentowała się znakomicie „wyśpiewując” I miejsce w swojej kategorii. Występ i werdykt jury był zwieńczeniem niezwykle udanego roku dla naszego zespołu. Przypomnieć należy, że grupa triumfowała wcześniej w Opolu podczas Wojewódzkich Konfrontacji Muzycznych, w Namysłowskim Ośrodku Kultury, gdzie odbył się Międzyszkolny Festiwal Wokalny „Razem z Piosenką” i w Dąbrowie koło Niemodlina podczas Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego „Liść Dębu”. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów już w nowym roku szkolnym!

Marcin Mysiorek

1,125 total views,  1 views today