EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW

Jeśli Europejski Dzień Języków Obcych to konkurs na najpiękniejsze przebranie. Tradycją w naszej szkole stało się już to, że w tym dniu uczniowie klas 1-3 przychodzą do szkoły przebrani w stroje charakterystyczne dla różnych krajów. Miło nam ogłosić wyniki konkursu na najlepsze przebranie. Miejsce pierwsze zajęła Amelia Jabłońska z klasy 2b, tuż za nią uplasowała się Emilka Wiszniewska z klasy 3b. Na trzecim miejscu uplasował się Illia Dunaievskyi. Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.
To jednak nie był koniec rywalizacji dla naszych młodszych klas, które rywalizowały jeszcze w konkursie na „Euroludka”. Tutaj rywalizacja była zacięta i wszystkie prace były wykonane na wysokim poziomie, jednak zwycięzca może być tylko jeden. W klasie 3a najpiękniejszego „Euroludka” stworzyła Lilianna Dobroć, natomiast w klasie 3b nagroda przypadła Milenie Szołdrze. Dziękujemy wszystkim za emocje, cieszymy się, że klasy 1-3 tak licznie wzięły udział w naszych konkursach.
Zespół Nauczycieli Języków Obcych.

„]