E-szkoła portal dla uczniów

Portal Opolska E-szkoła dostępny dla uczniów

Ruszył kolejny etap prac nad udostępnieniem kont w portalu E-szkoła dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Dostęp do konta umożliwia przegląd informacji szkolnych, udział w forum dyskusyjnym oraz tworzenie profilu swojej klasy.

Aktywne konto ucznia pozwala na wgląd do dziennika elektronicznego z dostępem do ocen, frekwencji, uwag i komunikatów, a także do planu lekcji. W najbliższym czasie uruchomiona zostanie również dla uczniów aplikacja learning pozwalająca na nauczanie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

W celu pełnego dostępu do portalu konieczna jest aktywacja konta przez logowanie do systemu.

Zapraszamy na stronę portalu Opolska Eszkoła www.eszkola.opolskie.pl lub skorzystanie z kodu QR.

oprac. P.Leszczyński

Zobacz instrukcje logowania do portalu:

logowanie do portalu

1,533 total views,  1 views today