Portal Opolska E-szkoła dostępny dla uczniów

E-szkoła dla wszystkich uczniów naszej szkoły udostępnia konto umożliwiające przegląd informacji szkolnych, udział w forum dyskusyjnym oraz tworzenie profilu swojej klasy. Aktywne konto ucznia pozwala na wgląd do dziennika elektronicznego z dostępem do ocen, frekwencji, uwag i komunikatów, a także do planu lekcji. Ponadto każdy uczeń ma przydzieloną przestrzeń dyskową w aplikacji ePortfolio, dzięki której zbędne stają się przenośne urządzenia pamięci. Uczniowie i nauczyciele mają również dostęp do aplikacji learning pozwalającej na nauczanie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i w oparciu o własne materiały dydaktyczne lub materiały z dużej biblioteki materiałów multimedialnych projektu. W celu pełnego dostępu do portalu konieczna jest aktywacja konta przez logowanie do systemu. Zapraszamy na stronę portalu Opolska Eszkoła www.eszkola.opolskie.pl lub skorzystanie z kodu QR.

do_eSzkoła

Zobacz instrukcje logowania do portalu: logowanie do portalu

e-dziennik-1

52,223 total views, 60 views today