Dnia 23 marca uczniowie Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie odebrali nagrody zdobyte podczas Dnia Talentów organizowanego prze I LO w Namysłowie. Gala rozpoczęła się bardzo uroczyście – odśpiewaniem hymnu przy wniesionym sztandarze. Po wymienieniu wszystkich uprzejmości, a nadmienić trzeba, że reprezentacja gimnazjum stała się świadkami przyznania Srebrnej Tarczy panu Tadeuszowi Nowakowi, nauczycielowi poloniście, prowadzący przystąpili do uroczystego przyznania nagród. Uczniowie: Gracja Gińczycka z klasy III b, Marta Janiszewska wraz z Paulą Szczepaniak i Zuzanną Kanią z klasy III d, Maksymilian Chruszcz, Olga Kwiecień i Iga Mikuśkiewicz z klasy III c, a także uczennice klasy I c – Laura Wróblewska i Alicja Walczak odebrali nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy. Miłym akcentem były również wyróżnienia dla nauczycieli  przygotowujących uczniów do konkursów czy rozwijających ich talenty artystyczne. Niespodzianką okazały się również uroczyste obchody dnia patrona “ogólniaka” – Jarosława Iwaszkiewicza, które uświetniły występy wokalne m.in. naszych absolwentek oraz występy teatralne.