Dzień Talentów 2016

Dnia 15 marca 2016 r. w  I Liceum Ogólnokształcącym imienia Jarosława Iwaszkiewicza odbyły się konkursy dla gimnazjalistów z okazji dnia talentów. Uczniowie naszej szkoły zajęli w nich wysokie miejsca. W konkursie NAMYSŁOWSKIE PITAGORASY  pierwsze miejsce zajęła Zuzanna Kania, którą przygotowała Pani Anna Słabowska. W II POWIATOWYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM pierwsze miejsce zajęła Jagoda Długosz, a trzecie Weronika  Wasylkiewicz. Uczenniceprzygotowała Pani Urszula Masiowska. Po zmaganiach z matematyką i biologią przyszedł czas na konkurs dla solistów i zespołów. Fermata- wizytówka naszego gimnazjum zdobyła pierwsze miejsce po zaśpiewaniu piosenki  Marka Grechuty: „Nie dokazuj”. Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce podczas Dnia Patrona liceum. W dniu 5 kwietnia 2016 r. w Namysłowskim Ośrodku Kultury Starosta powiatu- Pan Andrzej Michta pogratulował zwycięzcom, wręczając dyplomy i nagrody.

zaproszenie