Dzień Kobiet w naszym gimnazjum

Dnia 07.03.2014 r. zgodnie z wieloletnią tradycją składaliśmy serdeczne życzenia wszystkim Paniom uczącym się i pracującym w gimnazjum.

Kulminacją był uroczysty apel, który odbył się na 4 godzinie lekcyjnej. Najpierw męska część Samorządu Uczniowskiego przedstawiła krótki montaż literacki poświęcony piekniejszej części ludzkości. Nastepnie wszystkim Paniom uczącym się i pracującym w Gimnazjum złożono uroczyste życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności. Panie otrzymały słodkie lub pachnące upominki.

Tę część apelu zakończył Dyrektor szkoły Artur Matkowski, który w imieniu całej męskiej części społeczności szkolnej jeszcze raz złożył serdeczne życzenia wszystkim Paniom.

Następnie Samorząd Uczniowski oficjalnie powitał nowego Dyrektora szkoły w imieniu całej społeczności uczniowskiej Gimnazjum nr 2 z Oddziałami dwujęzycznymi życząc mu sukcesów w pracy zawodowej i pomyślności w życiu osobistym.

oprac: W. Putowski

1,062 total views,  1 views today