Dzień kobiet w naszej szkole

Wychowujemy naszych chłopców w przeświadczeniu, jak ważną i potrzebną osobą w ich życiu jest kobieta. Portretujemy ją jako istotę mądrą, zaradną, potrafiąca kochać i pomagać. Trudno uwierzyć, że w XXI wieku coś, co w naszym kraju i w naszej kulturze jest oczywistością, w innej kulturze jest ewenementem. Cieszyć należy się zatem z tego, że nauka nie idzie w las, gdyż mężczyźni z Samorządu Uczniowskiego myślą o wszystkim. Nie było więc zaskoczeniem, że dla dziewczyn z okazji ich święta coś przygotowali. Na drugiej godzinie lekcyjnej delegacja panów z SU, wystrojonych w garnitury, chodziła od klasy do klasy, by wszystkim Paniom osobiście złożyć życzenia i wręczyć słodkie upominki. Nagrodą były dla nich uśmiechy koleżanek i wspaniała atmosfera, którą udało im się stworzyć. Wszyscy wiemy, że kobiety zasługują na to, co najlepsze.