Dzień Dziecka w 3B

Dzień w szkole zaczęliśmy nietypowo. Nie było lekcji, ale uczniowie mieli za zadanie opisać swoją klasę – zespół klasowy i odpowiedzieć na kilka pytań, np. Kto z Twojej klasy: Potrafi pięknie śpiewać? Ma świetne poczucie humoru? Lubi matematykę? itp.. Dzieci chętnie zabrały się do pisania odpowiedzi. Po wspólnym odczytaniu tego co napisali i jeszcze większemu zintegrowaniu klasy poszliśmy na plac zabaw zwany „Małpim Gajem” gdzie uczniowie wspólnie bawili się. Po zabawie przenieśliśmy się do centrum miasta na pyszne lody, a później wróciliśmy do szkoły. Mam nadzieję, że był to udany Dzień Dziecka.

dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka dzień dziecka