previous arrow
next arrow
Slider

szkolne-wsparcie-k-km
Wrzesień 2020
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Archiwum
rok-szkoly-w-ruchu-logologo_eszkola-mbaner_vulcan_1pajacyk-m2rzecznik-praw-dzieckafb szkołybadzmy_poszukiwaczami_autorytetu szkola_pamieta nprc cała_polska_czyta_dzieciom wychowanie_przez_czytanie madrzy_cyfrowi trzymaj_forme program_dla_szkol

8 maja – Dzień Bibliotekarza – inicjuje ogólnopolski Tydzień Bibliotek. W związku ze zmniejszeniem “ruchu” w placówkach kultury i oświaty, festiwal bibliotek przenosi się do rzeczywistości cyfrowej. Niemniej, mam okazję do złożenia… życzeń – tak właśnie – małym, średnim i dużym Czytelnikom, aby zawsze czuli satysfakcję z lektury i aby zawsze trafiali na arcyciekawe książki.

Wiele razy dostawałam od Was laurki, które do dziś wiszą na ścianie w bibliotece, więc dzisiaj ja mam dla Was laurkę! To moja pierwsza niespodzianka dzisiaj. Tylko nie pytajcie, dlaczego jest koleżanka a Was zabrakło. Gdybym mogła, umieściłabym wszystkich, którzy choć raz odwiedzili szkolną bibliotekę. Przyczyny techniczne działają ograniczająco, podobnie jak koronawirus. Nie miejcie mi tego za złe, wszystkie zabawy jakie planuję – nawet zdalnie – są z myślą o Was!

Mam dla Was, czytelnicy, również drugą niespodziankę. Przygotowałam gamebook na podstawie serii książek “Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”. Gamebook pojawi się dzisiaj w samo południe na classroomie biblioteki (kod dostępu tqcc6se). Dzisiaj będzie to pierwszy odcinek, wprowadzenie do tajemnicy jednej z mieszkanek Valleby. W poniedziałek, jeśli weźmiecie udział w zabawie, pojawi się kolejna część.
Dokładna instrukcja zabawy zostanie zawarta w pierwszym odcinku. Życzę Wam miłej zabawy!

Pani Magda

 94 total views,  1 views today