previous arrow
next arrow
Slider

szkolne-wsparcie-k-km
Styczeń 2020
P W Ś C P S N
« Gru    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archiwum
rok-szkoly-w-ruchu-logologo_eszkola-mbaner_vulcan_1pajacyk-m2rzecznik-praw-dzieckafb szkołybadzmy_poszukiwaczami_autorytetu szkola_pamieta nprc cała_polska_czyta_dzieciom wychowanie_przez_czytanie madrzy_cyfrowi trzymaj_forme program_dla_szkol
 
 
 

Działalność SU

W Dzień Chłopaka wybieraliśmy Młodego Gentelman’a. W jury zasiedli wolontariusze i członkowie Samorządu Uczniowskiego. Do walki o tytuł Prawdziwego Gentelman’a przystąpili uczniowie: Piotr Łebzuch z klasy VA, Sergiusz Wiecha z klasy VIIA, Kornel Kowalewicz z klasy VIIB, Kamil Doncbach z klasy VIIC oraz Jakub Miłek z klasy VIIIA.

Chłopcy stanęli do konkurencji z zakresu wiedzy ogólnej, chodzenia na szpilkach, tańca, zachowania się przy stole oraz wiązania krawata.

Najlepiej poradził sobie Kamil Doncbach i dlatego to Jemu przypadł tytuł Młodego Prawdziwego Gentelman’a. Kamilowi należą się brawa!

Wolontariat i Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich chłopców miłą i słodką niespodziankę – cukiereczki. Ze słodyczami chodzili uczniowie – Amelia Kowalczyk i Mateusz Antosik.

PS brawa należą się również wolontariuszkom: Julii Zamojskiej, Weronice Dymek, Monice Koszeli, Madzi Urbańskiej, Idze Laskowskiej za prowadzenie zabawy oraz Amelii Kowalczyk i Mateuszowi Antosikowi za rozdawanie słodkich upominków i nieocenione wsparcie w wyborach gentelman’a.

76 total views, no views today

W dniu 01.10.2018 r. w naszej szkole odbył się finał wyboru Super Chłopaka. Jury w składzie po 2 uczennice z klasy II A i II B oraz kl. IVA wybrało spośród siedmiu półfinalistów –  Super Chłopaka. Został nim uczeń kl. III C – Wiktor Kołcz, w nagrodę otrzymał bon na niepytanie dla całej klasy. Wiktor był niepokonany w konkurencji na najpiękniejszą fryzurę, zawiązywanie krawata oraz w tańcu. Wiktor Kołcz – Super Chłopak

Czytaj dalej

267 total views, no views today

W dniu 25 września 2018 r. w naszej szkole odbyły się wybory uzupełniające do Samorządu Uczniowskiego. Jednocześnie uczniowie wybierali Rzecznika Ucznia – nauczyciela  i Rzecznika Ucznia – ucznia. W wyborach wzięło 127 uczniów. Do Samorządu Uczniowskiego głosem wyborców dołączają następujące osoby: Czytaj dalej

215 total views, no views today

TERMINARZ KAMPANII WYBORCZEJ  W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W NAMYSŁOWIE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

  • 10 – 24 WRZEŚNIA 2018R. KAMPANIA PRZEDWYBORCZA
  • OD 20 WRZEŚNIA 2018R. – PREZENTACJA KANDYDATÓW – DEBATA
  • 25 WRZEŚNIA 2018R. W GODZINACH 8.00 – 11.00 – WYBORY UZUPEŁNIAJĄCE DO  SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO.

 Samorząd Uczniowski

226 total views, 1 views today

Z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem samorządu zorganizował przedstawienie dla wszystkich kobiet pracujących i uczących się w naszej szkole. Uczniowie przedstawili humorystyczne scenki o rolach kobiet w  życiu codziennym. Czytaj dalej

386 total views, no views today

6 grudnia w naszej szkole panowała mikołajkowa atmosfera. Święty Mikołaj odwiedził wszystkie klasy i obdarował uczniów czekoladami. Na korytarzu szkolnym podczas przerw panowała świąteczna atmosfera w dźwięku świątecznej muzyki. Czekamy na następne odwiedziny !!!

Samorząd Uczniowski.

474 total views, no views today

Uczniowie z Samorządu Szkolnego przygotowali wróżby andrzejkowe. Podczas przerw między lekcjami uczniowie całej szkoły mogli wróżyć – podtrzymując tradycje andrzejkowe. Zabawy andrzejkowe cieszyły się dużym zainteresowaniem.

 Samorząd uczniowski

323 total views, 1 views today