previous arrow
next arrow
Slider

szkolne-wsparcie-k-km
Grudzień 2020
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Archiwum
rok-szkoly-w-ruchu-logologo_eszkola-mbaner_vulcan_1pajacyk-m2rzecznik-praw-dzieckafb szkołybadzmy_poszukiwaczami_autorytetu szkola_pamieta nprc cała_polska_czyta_dzieciom wychowanie_przez_czytanie madrzy_cyfrowi trzymaj_forme program_dla_szkol szkoła do hymnu

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

za chwilę rozpoczniemy oczekiwane przez wszystkich wakacje, a więc letni czas wytchnienia od codziennego zgiełku i trudu. To był dla nas wszystkich szczególny rok szkolny, pełen wyzwań edukacyjnych związanych w szczególności ze zorganizowaniem i przeprowadzeniem zdalnego nauczania. Ale udało się dzięki bardzo dobrej współpracy środowiska szkolnego.
Serdecznie dziękuje Wam, Drodzy Uczniowie, za udział w zdalnym nauczaniu, za umiejętność przestawienia się do nauki za pośrednictwem wirtualnego świata, za ambicję, za zgłębianie wiedzy, za każdy kontakt z nauczycielami.
Wyrazy uznania kieruję w stronę Szanownych Rodziców, którzy regularnie współpracują ze szkołą, którzy wspierają swoje pociechy w tym, jak się okazało, niełatwym procesie zdalnego nauczania.
Jestem wdzięczny Nauczycielom za zaangażowanie w realizacje zdalnego nauczania, za przestawienie się na nowe tory polskiej rzeczywistości edukacyjnej, wreszcie za wyrozumiałość i cierpliwość – postawy dzięki którym przez naukę „na odległość” udało się sprawnie przejść.
Drodzy Uczniowie, ponieważ obowiązujący reżim sanitarny nie pozwala na zorganizowanie zakończenia roku szkolnego w formie tradycyjne – twarzą w twarz, piszę. Życzę Wam bezpiecznych, wspaniałych wakacji. Do zobaczenia w dniu 01 września br., mam nadzieję, już w murach naszej szkoły.

z wyrazami szacunku
dr Artur Matkowski
Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Marii Skłodowskiej-Curie w Namysłowie

 122 total views,  2 views today