Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

za chwilę rozpoczniemy oczekiwane przez wszystkich wakacje, a więc letni czas wytchnienia od codziennego zgiełku i trudu. To był dla nas wszystkich szczególny rok szkolny, pełen wyzwań edukacyjnych związanych w szczególności ze zorganizowaniem i przeprowadzeniem zdalnego nauczania. Ale udało się dzięki bardzo dobrej współpracy środowiska szkolnego.
Serdecznie dziękuje Wam, Drodzy Uczniowie, za udział w zdalnym nauczaniu, za umiejętność przestawienia się do nauki za pośrednictwem wirtualnego świata, za ambicję, za zgłębianie wiedzy, za każdy kontakt z nauczycielami.
Wyrazy uznania kieruję w stronę Szanownych Rodziców, którzy regularnie współpracują ze szkołą, którzy wspierają swoje pociechy w tym, jak się okazało, niełatwym procesie zdalnego nauczania.
Jestem wdzięczny Nauczycielom za zaangażowanie w realizacje zdalnego nauczania, za przestawienie się na nowe tory polskiej rzeczywistości edukacyjnej, wreszcie za wyrozumiałość i cierpliwość – postawy dzięki którym przez naukę „na odległość” udało się sprawnie przejść.
Drodzy Uczniowie, ponieważ obowiązujący reżim sanitarny nie pozwala na zorganizowanie zakończenia roku szkolnego w formie tradycyjne – twarzą w twarz, piszę. Życzę Wam bezpiecznych, wspaniałych wakacji. Do zobaczenia w dniu 01 września br., mam nadzieję, już w murach naszej szkoły.

z wyrazami szacunku
dr Artur Matkowski