Wrzesień 2020

Drodzy Państwo w okresie Świąt Wielkanocnych zachęcamy do skorzystania z dodatkowych ćwiczeń i zadań dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i nie tylko.W ramach akcji #zostańwdomu, której celem jest powstrzymanie rozprzestrzeniania się pandemii koronawirusa, zachęcam do lektury i wspólnej zabawy z dziećmi. Ograniczenie kontaktów społecznych, czy czasowa kwarantanna, może uchronić Nas i Naszych bliskich przed zachorowaniem oraz groźnymi powikłaniami związanymi z chorobą. Poniżej proponuje Państwu link do strony z zadaniami świątecznymi:
Na classroomie (kod dostępu ypy3ekw) znajdą Państwo inne ciekawe linki oraz karty pracy, które umilą Państwa dzieciom okres przedświąteczny a zarazem pomogą przygotować się do tej Wielkiej Uroczystości, którą w tym roku niestety spędzimy w trochę innych warunkach, ale mam nadzieję, że równie dobrych.

Życzę udanej zabawy
Katarzyna Dudziec, psycholog szkolny