Dawno, dawno temu w odległej galaktyce…

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce… Konkurs o Gwiezdnych Wojnach już za nami
W  namysłowskiej Szkole Podstawowej Nr 1 uczennice – pasjonatki “Gwiezdnych Wojen”, przygotowały uczniom fantastyczną zabawę – Turniej Star Wars. Nasza drużyna, którą reprezentowali: Adrian Chuć (III b), Przemysław Adamczyk (III d) i Zosia Kot (III b), zmierzyła się z reprezentacjami namysłowskich szkół podstawowych oraz Szkoły Podstawowej w Jastrzębiu.

Zadania turniejowe były niezłą gratką dla miłośników Star Wars. Oprócz pytań kwizowych, uczestnicy przenieśli się na orbity planet związanych z akcją sagi, rozszyfrowywali układanki oraz rozpoznawali cytaty. Każda konkurencja wywoływała kolejną eskalację zaskoczeń, radości. Atmosfera była gorąca jak miecze świetlne wojowników jedi, ale nad wszystkim panowały organizatorki, spokojne jak sam mistrz Yoda. Nasza drużyna wróciła z dyplomem i zaszczytnym trzecim miejscem, a poniekąd z żalem, że nie będą mogli wziąć udziału w konkursie za rok. Kto będzie naszą “nową nadzieją”? Okaże się następnym razem! Tymczasem gratulujemy wszystkim zawodnikom i pomysłu organizatorkom.