DAMA I DŻENTELMEN ROKU 2021

,,Człowieka tworzą maniery i charakter”

Obraz1

Obraz2

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet (8 marca) oraz Międzynarodowego Dnia Mężczyzn (10 marca) odbyły się konkursy na Damę i Dżentelmena. Uczniowie klas IV-VIII (wytypowani przez swoich wychowawców) wykazali się rozległą wiedzą na temat zasad savoir-vivre’u i udowodnili, że eleganckie zachowanie nie jest im obce, nawet w dobie zdalnego nauczania.
Komu najpierw należy się ukłonić, kto pierwszy podaje rękę w towarzystwie, jak powinno się zachować wobec nauczyciela w przypadku braku wykonania zadania domowego? Odpowiedzi na tego typu pytania są doskonale znane uczniom naszej szkoły.

Najlepsze wyniki w konkurencji dobrych manier, certyfikaty uprawniające do noszenia tytułu Damy oraz Dżentelmena Roku 2021 oraz nagrody rzeczowe otrzymali:

Iga Nowak z klasy VIII B

Dylan Cichoń z klasy VI A

Klasy reprezentowane przez swoich przedstawicieli zostały nagrodzone słodkim upominkiem. Serdecznie gratulujemy!

,,Dobre maniery drogą do kariery”

DAMA ROKU 1 DAMA ROKU 2 DŻENTELMEN ROKU 1 DŻENTELMEN ROKU 3 NAGRODY DAMA I DŻENTELMEN

Marta Mysiorek