„Czekoladowy autokar” – warsztaty czekoladowe

We wtorek w naszej szkole odbyły się warsztaty czekoladowe.
Wszyscy uczniowie czekali na ten dzień z niecierpliwością. Zajęcia były szczególne, ponieważ odbyły się w nietypowym miejscu – w autobusie, a ich tematem była uwielbiana przez większość z nas czekolada. Podczas warsztatów dzieci degustowały różnie rodzaje czekolady. Każdy miał możliwość stworzyć własną czekoladową figurkę i rysunek. Uczniowie samodzielnie ozdabiali przysmaki, uczestniczyli w zgadywankach o czekoladzie, mieli możliwość nie tylko kosztować, ale też odgadywać składniki nadzienia za pomocą zmysłu węchu. Na koniec każdy z uczestników otrzymał „Dyplom Mistrza Czekoladowego”. Zajęcia sprawiły ogromną frajdę wszystkim dzieciom.