Bazę sportową naszej szkoły tworzą następujące obiekty:

1. Hala sportowa “Orzeł” wyposażona w kosze do piłki koszykowej oraz pełnowymiarowe boisko do piłki siatkowej, siłownią, mała sala gimnastyczna, dwie duże szatnie z pełnym zapleczem sanitarnym (toalety z prysznicami),
  2. Kompleks sportowy “Orlik”, tj. boisko do minipiłki nożnej o sztucznej, trawiastej nawierzchni o wymiarach 30 x 62m oraz boisko o nawierzchni tartanowej do piłki siatkowej i koszykowej o wymiarach 19,1 x 32,1m. Boisko wyposażone jest w stalowe kosze do piłki koszykowej oraz siatkę do piłki siatkowej rozpiętej na słupach. Ponadto siłownia na wolnym powietrzu.
  3. “Biały Orlik” – sztuczne lodowisko o powierzchni 20 x 20m.

Placówka nasza korzysta z krytej pływalni w Centrum Rekreacji “Delfin” w Namysłowie, na której prowadzone są zajęcia z pływania (w ramach wychowania fizycznego).