Amazing holidays!

Klasa VIa znowu pokazała się z jak najlepszej strony. Uczniowie w grupach przygotowali w języku angielskim ofertę niezwykłego biura podróży dla poszukiwaczy niezapomnianych wrażeń. Zarezerwuj pobyt w podwodnym hotelu, spędź wakacje zażywając relaksujących kąpieli ze świnkami. A może Paryż? Jest piękny o tej porze roku. Jeżeli nasza planeta już ci się znudziła to może wybierzesz się na Jowisz? A jeśli chcesz czegoś naprawdę niezwykłego spróbuj wakacji w świecie 2D. Wystarczy kliknąć na poniższy link i zapoznać się jaką podróż, zakwaterowanie, wyżywienie i atrakcje oferuje nasze niezwykłe biuro podróży klasy VIa.

Amazing holidays! Amazing holidays! Amazing holidays! Amazing holidays!Amazing holidays!