Aktualności w bibliotece

W związku z 20. rocznicą opublikowania pierwszej części przygód Harry’ego Pottera szkolna biblioteka i anglistki zapraszają do wspólnej nauki j. angielskiego z Harrym Potterem. Co miesiąc na tablicy na II piętrze znajdziecie idiomy i inne zwroty wyciągnięte z oryginalnej wersji książek J.K. Rowling. Zatem do dzieła! A! I nie zapomnijcie, że książki o Harrym Potterze są w szkolnej bibliotece również po angielsku!

18 total views

Szkolna biblioteka zaprasza tych, co już zaczęli swoją przygodę z czytaniem, zwłaszcza “Igrzysk śmierci”, po nową część autorki bestsellerowej trylogii, a młodsze dzieci po świeżo wydane części serii Czytam sobie. Książki te są świetnym wstępem do rozpoczęcia przygody z czytaniem ze względu na poziomy trudności. Tematyka jest różnorodna, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Książki z tej serii biorą udział w zabawie czytelniczej dla uczniów klas I-III.

24 total views