Akcja : Szkoły dla domu dziecka w Namysłowie.

Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz inne osoby związane z naszą Szkołą Podstawową Nr 2   z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej Curie, mamy dla Was coś absolutnie genialnego, zachęcamy do udziału w akcji: Szkoły dla domu dziecka w Namysłowie i do aktywności fizycznej dzieci i rodziców. Głównym przesłaniem tej akcji jest promocja zdrowego stylu życia, zdrowych nawyków u dzieci i rodziców. Celem będzie zebranie jak największej ilości kilometrów mierzonych krokami. Mamy ogromną nadzieję, że uczniowie naszej szkoły pokażą jak w aktywny sposób można pomagać  dzieciom, zbierając środki na dom dziecka w Namysłowie. Taka forma aktywności fizycznej to nie tylko zbieranie odległości, ale także endorfiny na świeżym powietrzu, które przydadzą się podczas nadchodzącej wiosny. Prosimy wszystkich o zaangażowanie się i osiągnięcie celu głównego ale również tych postawionych sobie indywidualnie każdego z nas by się spełniły a zdrowe nawyk i regularna aktywność pozostały już z nami na zawsze.

Jestem ciekawa co Wy na to?

A co najważniejsze, zainwestujcie w siebie i swoje zdrowie, a Wasze ciała podziękują Wam za spektakularne efekty. Dzieci z domu dziecka w Namysłowie, będą Wam wdzięczni i dumni, że im pomagacie i wspieracie w tej akcji.

Poniżej w załączniku znajdziecie informacje o tej zabawie wśród uczniów i rodziców, zachęcających do ruchu- przyłączcie się

Akcja szkoły dla domu dziecka

Życzę dużo uśmiechu, spokoju i zdrowia,

Katarzyna Jagielska