Akcja Pani Prezydentowej

Zachęcamy wszystkie chętne dzieci do wzięcia udziału w akcji zorganizowanej przez Panią Agatę Kornhauser-Dudę, która zaapelowała, by pamiętać o osobach opuszczonych, chorych, niepełnosprawnych, potrzebujących wsparcia, a także o pracownikach służby zdrowia oraz służb mundurowych, od których pracy i poświęcenia zależy nasze zdrowie.Jak powiedziała Pani Prezydentowa „Dajmy tym osobom znać, że o nich pamiętamy, że się o nich troszczymy! Przekażmy im miłe życzenia wielkanocne” .W szczególności, pierwsza dama zwróciła się do dzieci, by otworzyły serca i uruchomiły wyobraźnię.

Jak możecie przyłączyć się do tej akcji? Wybierzcie osobę bądź instytucję, do której chcecie wysłać życzenia. Rodzice z pewnością Wam w tym pomogą. Wykonajcie pracę plastyczną, sfotografujcie ją lub nagrajcie krótki filmik z życzeniami i wyślijcie pocztą elektroniczną.

zaproszenie