Akcja “Makulatura”

Klub Ośmiu po raz kolejny przeprowadził w naszej szkole zbiórkę makulatury.Celem akcji jest aktywizowanie całej społeczności szkolnej do działań związanych z praktyczną edukacją ekologiczną, wdrażanie uczniów do ochrony środowiska. Od początku roku szkolnego do końca listopada udało nam się zebrać 1471 kg i ponownie najwięcej kilogramów przyniosła  kl. IIIB, ok. 350, a indywidualnie nie do pokonania była Julia Woźniak z kl IIIB, która sama uzbierała ponad 120 kg. Dnia 19. 12. 2018 r zawieźliśmy makulaturę do punktu skupu i ze sprzedaży uzyskaliśmy 150 zł. Wielką pomoc okazała nam Pani Katarzyna Dyszlewska, która zapewniła nam bezpłatny transport. Dziękujemy absolwentom naszej szkoły tj. Panu  Michałowi Dyszlewskiemu i Panu Marcinowi Piowczykowi za zawiezienie makulatury do punktu skupu oraz za pomoc chłopcom z kl. IIIB w załadunku i rozładunku. Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom za zaangażowanie i udział w zbiórce. Pozyskanie 1 tony makulatury to 17 uratowanych drzew.