Listopad 2020

W dniach 7, 8 i 9 listopada wolontariusze z Klubu Ośmiu uczestniczyli w akcji charytatywnej w markecie Intermarche w Namysłowie. W piątek, sobotę i niedzielę w wyznaczonych godzinach rozdawali baśniowe zapałki i zbierali pieniądze oraz pomagali przy pakowaniu zakupów klientów. Opiekę nad wolontariuszami sprawowała studentka – wolontariuszka Fundacji “Dziewczynka z zapałkami” z Łodzi.

Po zakończeniu akcji otrzymaliśmy z fundacji podziękowanie oraz rozliczenie indywidualne i grupowe. Łączna suma zebranych pieniędzy w dniach 7- 9 listopada w Intermarche wyniosła 1380 zł 45 gr.

W akcję “Dziewczyna z zapałkami” w Intermarche zaangażowało się 20 wolontariuszy.

• Julia Bieniawska kl. Id
  • Bożena Kotomska kl. Id
  • Martnya Suchodolska kl. Id
  • Dominik Cisicki kl. Id
  • Maja Górniak kl. III d
  • Zuzanna Kaczmarek kl. III d
  • Kaja Pawłowska kl IIId
  • Aleksandra Szachun kl. IIId
  • Konrad Szafran kl.II a
  • Marcelina Puchalska kl IIIa
  • Ewelina Szołdra kl IIIc
  • Adrianna Kowalska kl Id
  • Julia Banasiak kl Id
  • Adrianna Sadowska kl Id
  • Gracja Gińczycka kl Id
  • Monika Ziółkowska kl IIa
  • Karolina Chmura kl IIa
  • Aleksandra Cieśla kl IIa
  • Wiktoria Gadomska kl. II a
  • Oliwia Mikowicz kl II a

Składam serdeczne podziękowania za udział w akcji, poświęcony czas i wielogodzinną pracę.

Opiekun Klub Ośmiu
Młodzieżowego Wolontariat im. św. Jana Pawła II