5 grudnia Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

5 grudnia

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Jest świętem ustanowionym przez Organizację Narodów Zjednoczonych w 1985 roku. Tego dnia mamy okazję aby podziękować wszystkim, którzy bezinteresownie działają na rzecz innych. Praca wykonywana z potrzeby serca, za darmo jest bezcenna. W naszej szkole wolontariat działa od 2003 r, a w tym roku mamy mały jubileusz. W listopadzie 2005 r. dołączyliśmy do ogólnopolskiej sieci wolontariatu Fundacji „Świat na Tak”. Już 15 lat działamy jako Klub Ośmiu Młodzieżowy Wolontariat im. Jana Pawła II. Jak pomagamy? Można zobaczyć odwiedzając stronę internetową naszej szkoły https://sp2namyslow.pl/klub-osmiu-akcje

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza WSZYSTKIM WOLONTARIUSZOM z Klubu Ośmiu, obecnym, jak również wielkiej rzeszy absolwentów, a także rodzicom, nauczycielom, uczniom i wszystkim zaangażowanym, dzielącym się swoim wielkim sercem składamy serdeczne życzenia.

Niech dobro, którym bezinteresownie dzielicie się z potrzebującymi powróci do Was z podwójną siłą, a uśmiech i życzliwość niech motywuje do dalszego działania.

 151 total views,  1 views today


powrót do szkoły
Opolskie dla podstawówek
Biuletyn informacji publicznej
logowanie do e dziennika
ikona facebook

Archiwum