Grudzień 2020

„Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić”

(Menander)

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom i Wychowawcom życzymy wyrozumiałości i cierpliwości, sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym.

kwiaty-denWykształcenie, jakie nauczyciele przekazują nam, uczniom, jest dobrem niezbywalnym, które kształtuje młodych ludzi i ma wpływ na to, jakimi będziemy w przyszłości, jakie będą nasze wartości, jakimi zasadami będziemy się kierowali, jaki będzie arsenał wiedzy, z którego będziemy korzystali zmieniając świat w miejscach, które wybierzemy dla siebie.

Jesteście więc Państwo rzeźbiarzami naszej przyszłości i macie ogromny wpływ na to, jak owa przyszłość będzie wyglądała.

Dziękujemy dziś wszystkim Nauczycielom za czas jaki nam poświęcacie, za trud wychowawczy i przekazywaną wiedzę.