23 kwietnia Międzynarodowy Dzień Książek i Praw Autorskich

Dziś Światowy Dzień Książki – święto wszystkich czytelników i pewnie spędzalibyście go czytając razem na kanapie lub pod chmurką, ale nic straconego, nie poddawajcie się bo każdą wolną chwilę warto wykorzystać na czytanie.Książki mogą być wzruszające, takie, które zmuszają do myślenia, które podejmują ciekawe, niebanalne, a czasem kontrowersyjne tematy. Serdecznie zapraszam do odwiedzania bibliotek publicznych stanowiących centrum dostępu do kultury, wiedzy i zachęcam wszystkich uczniów i ich rodziców do czytania codziennie, co może poprawić nasz stan czytelnictwa w Polsce.

Drodzy uczniowie z okazji światowego Dnia Książki mam dla Was coś w ramach ciekawostki książkowej, link poniżej – zajrzyjcie.

Życzę dużo uśmiechu, spokoju i zdrowia,

Katarzyna Jagielska