Rekrutacja klas I

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Marii Skłodowskiej-Curie w Namysłowie

ogłasza zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/22 dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły. Przyjmowanie zgłoszeń dzieci z obwodu szkoły od 03 do 17 lutego 2021 roku.

(karta zapisu do pobrania w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej www.sp2namyslow.pl, zakładka Rekrutacja)

ZGŁOSZENIE-DZIECKA-DO-KLASY-I-Z-OBWODU

Jeśli istnieje potrzeba zapisania dziecka na świetlicę, należy dostarczyć do szkoły wypełniony druk zgłoszenia dziecka na świetlicę (razem ze zgłoszenie dziecka do klasy I), który dostępny jest w zakładce REKRUTACJA  lub w sekretariacie szkoły.

Granice obwodu Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Namysłowie obejmują następujące ulice:

Brzozowa, Dębowa, Grunwaldzka, Jarzębinowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Krzywa, Lipowa, Modrzewiowa, Oławska, Orzechowa, Podleśna, Podmiejska, Marii Curie Skłodowskiej, Sosnowa, Świerkowa, Wierzbowa, Władysława Stanisława Reymonta Nr 1 – 9 i nr: 11, 78, 80, 82, 84, 86; Sołectwo: Ligotka.