Grudzień 2020

Wyniki szkolnego konkursu „Mój różaniec”

„Różaniec to skarb, który trzeba odkryć”

św. Jan Paweł II

W październiku w naszej szkole odbył się konkurs „Mój różaniec”  dla kl. I -III. Zadaniem uczestników było wykonanie jak najpiękniejszego różańca. Prace uczniów wykonane zostały różnymi technikami, ale wszystkie okazały się niezwykle interesujące i pomysłowe. Uczestnicy konkursu do wykonania różańca wykorzystali najróżniejsze materiały. Były różańce z żołędzi, kasztanów jarzębiny, drewnianych koralików, makaronu, śrubek, masy solnej, kolorowych koralików, cukierków, chrupek, żelków, modeliny, plasteliny itp.  Komisja oceniająca brała pod uwagę oryginalność pomysłu, estetykę wykonania, dokładność. Wyłonienie zwycięzców okazało się bardzo trudnym  zadaniem, gdyż prace dzieci to prawdziwe dzieła sztuki, wszystkie  zostały wykonane na wysokim poziomie artystycznym. W konkursie wzięło udział 34 uczniów, natomiast najliczniejszą grupę stanowili uczniowie z  kl. I B. Różańce zostały zaprezentowane na korytarzu na II piętrze i można było je podziwiać do końca października, a kto jeszcze nie zdążył ma taką możliwość na stronie internetowej naszej szkoły. Ogłoszenie wyników odbyło się dnia 6 listopada na stołówce szkolnej. Dyplomy i nagrody uczestnikom konkursu  wręczył Pan Dyrektor Artur Matkowski. Szczególne podziękowania należą się Rodzicom za zaangażowanie i pomoc  dzieciom w przygotowaniu różańca na konkurs.

WIELKIE GRATULACJE  dla zwycięzców i wszystkich uczestników konkursu.

Wyniki konkursu:

Miejsce I: