previous arrow
next arrow
Slider

szkolne-wsparcie-k-km
Listopad 2020
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiwum
rok-szkoly-w-ruchu-logologo_eszkola-mbaner_vulcan_1pajacyk-m2rzecznik-praw-dzieckafb szkołybadzmy_poszukiwaczami_autorytetu szkola_pamieta nprc cała_polska_czyta_dzieciom wychowanie_przez_czytanie madrzy_cyfrowi trzymaj_forme program_dla_szkol szkoła do hymnu

Daily Archives: 4 listopada 2020

4booksCHALLENGE ukończony!

Uczennica klasy IV B, Justyna Matelska, wczoraj podczas zdalnego spotkania “zaliczyła” czwartą, ostatnią książkę w wyzwaniu czytelniczym. Tym samym jest pierwszą czwartoklasistką w tym roku szkolnym, której gwiazda zabłyśnie na bibliotecznym firmamencie. Molik i pani Magda gratulują Justynce i mają nadzieję, że czytanie książek było fajną zabawą.

 29 total views

„SP2 dla Tymka”

„Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje”

Św. Jan Paweł II

Wolontariusze z Klubu Ośmiu bardzo lubią pomagać i wielokrotnie już to udowodnili. W tamtym roku akcja „Pączek dla Frania” przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Tym razem okazało się,  że pomocy potrzebuje ich dawny kolega Tymoteusz Marcińczak.  W październiku z wielkim zapałam przygotowywali słodką akcję,  której celem była zbiórka pieniędzy na leczenie chorego na nowotwór kolegi. Na ogrodzeniu naszej szkoły zawisły piękne banery ufundowane przez firmę z Wrocławia dzięki pomocy taty Mateusza Antosika. Wszystko było przygotowane – lista przygotowujących pyszne słodkości była bardzo długa, chętnych bardzo wielu,  ale niestety korona wirus pokrzyżował nam plany. Ze względów bezpieczeństwa zrezygnowaliśmy z pieczenia ciast i przeprowadziliśmy w szkole zbiórkę pieniążków do puszek.  W pomoc dla Tymka włączyli się uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy. Cała nasza szkolna społeczność wykazała się wielką życzliwością i ofiarnością – zebraliśmy 1345 zł 50 gr. Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowania, a Tymkowi życzymy ogromnych mocy do walki z chorobą i szybkiego powrotu do pełni zdrowia.

 26 total views,  1 views today