Październik 2019
« Wrz
rok-szkoly-w-ruchu-logologo_eszkola-mbaner_vulcan_1pajacyk-m2rzecznik-praw-dzieckafb szkołybadzmy_poszukiwaczami_autorytetu

Daily Archives: 2 października 2019

IIIB to super drużyna. Na Dzień Chłopaka dziewczynki z pomocą rodziców i wychowawczyni przygotowały dla kolegów super niespodziankę. Były życzenia, prezenty, wesołe zabawy w łowienie rybek i przyczepianie króliczkowi ogonka. Był także słodki poczęstunek. I to się właśnie nazywa klasa na medal.

16 total views, 1 views today

Dzień Chłopaka jest obchodzony 30 września, a święto cieszy się dużą popularnością szczególnie wśród dzieci i nastolatków. Z tej okazji otrzymują oni prezenty oraz życzenia od koleżanek z klasy. Tak też się stało dzisiejszego dnia w klasie IA, gdzie radości nie było końca. Każdy chłopiec otrzymał super dyplom oraz Kinder niespodziankę w prezencie, a cała klasa osłodziła się czekoladkami.

20 total views, no views today

Klub Ośmiu od początku roku szkolnego  zabrał się do działania. Już w drugim tygodniu nauki postanowiliśmy przyłączyć się  do ogólnopolskiej akcji „Pielucha dla Malucha”.  Organizatorem jest  Fundacja Bractwa Małych Stópek. Wolontariuszki  przygotowały plakaty zachęcające do włączenia się w zbiórkę pieluch i środków pielęgnacyjnych dla niemowląt. Dnia 30 września duży wór zebranych darów przekazaliśmy koordynatorce akcji w Namysłowie. Słowa podziękowania składamy wszystkim darczyńcom.

20 total views, 2 views today

Uczniowie klasy IA oraz uczniowie klasy IB mieli okazję zrobić dobry uczynek. I wcale nie chodzi o to, że grzecznie wsłuchiwali się w opowiadanie Pawła Beręsewicza “Czy wojna jest dla dziewczyn”, a później z prawdziwym znawstwem zabierali w głos dyskusji na temat wojny. Pierwszaki własnoręcznie wykonały laurki dla powstańców, które pod koniec października zostaną wysłane tym, którzy jako dzieci, nastolatki i młodzi, wkraczający w dorosłe życie, ludzie musieli stawić czoła wrogim wojskom.

Zajęcia realizowały ogólnopolską akcję Bohateron oraz tegoroczną politykę oświatową Ministerstwa Edukacji Narodowej.

13 total views, 1 views today