Październik 2019
« Wrz   Lis »

Daily Archives: 2 października 2019

IIIB to super drużyna. Na Dzień Chłopaka dziewczynki z pomocą rodziców i wychowawczyni przygotowały dla kolegów super niespodziankę. Były życzenia, prezenty, wesołe zabawy w łowienie rybek i przyczepianie króliczkowi ogonka. Był także słodki poczęstunek. I to się właśnie nazywa klasa na medal.

47 total views, 1 views today

Dzień Chłopaka jest obchodzony 30 września, a święto cieszy się dużą popularnością szczególnie wśród dzieci i nastolatków. Z tej okazji otrzymują oni prezenty oraz życzenia od koleżanek z klasy. Tak też się stało dzisiejszego dnia w klasie IA, gdzie radości nie było końca. Każdy chłopiec otrzymał super dyplom oraz Kinder niespodziankę w prezencie, a cała klasa osłodziła się czekoladkami.

65 total views, no views today

Klub Ośmiu od początku roku szkolnego  zabrał się do działania. Już w drugim tygodniu nauki postanowiliśmy przyłączyć się  do ogólnopolskiej akcji „Pielucha dla Malucha”.  Organizatorem jest  Fundacja Bractwa Małych Stópek. Wolontariuszki  przygotowały plakaty zachęcające do włączenia się w zbiórkę pieluch i środków pielęgnacyjnych dla niemowląt. Dnia 30 września duży wór zebranych darów przekazaliśmy koordynatorce akcji w Namysłowie. Słowa podziękowania składamy wszystkim darczyńcom.

53 total views, no views today