Październik 2019
« Wrz   Lis »

Daily Archives: 1 października 2019

Dziś klasa IIA na zaproszenie Pana Tomasza Wiciaka odwiedziła Starostwo. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję poznać pracę Starosty, zobaczyć salę obrad, ułożyć powiatowe puzle czy zobaczyć gabinet Pana Wicestarosty. Czekało na nich mnóstwo niespodzianek. Dziękujemy, że mogliśmy uczestniczyć w tak ciekawej wycieczce.

66 total views, no views today

W Dzień Chłopaka wybieraliśmy Młodego Gentelman’a. W jury zasiedli wolontariusze i członkowie Samorządu Uczniowskiego. Do walki o tytuł Prawdziwego Gentelman’a przystąpili uczniowie: Piotr Łebzuch z klasy VA, Sergiusz Wiecha z klasy VIIA, Kornel Kowalewicz z klasy VIIB, Kamil Doncbach z klasy VIIC oraz Jakub Miłek z klasy VIIIA.

Chłopcy stanęli do konkurencji z zakresu wiedzy ogólnej, chodzenia na szpilkach, tańca, zachowania się przy stole oraz wiązania krawata.

Najlepiej poradził sobie Kamil Doncbach i dlatego to Jemu przypadł tytuł Młodego Prawdziwego Gentelman’a. Kamilowi należą się brawa!

Wolontariat i Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich chłopców miłą i słodką niespodziankę – cukiereczki. Ze słodyczami chodzili uczniowie – Amelia Kowalczyk i Mateusz Antosik.

PS brawa należą się również wolontariuszkom: Julii Zamojskiej, Weronice Dymek, Monice Koszeli, Madzi Urbańskiej, Idze Laskowskiej za prowadzenie zabawy oraz Amelii Kowalczyk i Mateuszowi Antosikowi za rozdawanie słodkich upominków i nieocenione wsparcie w wyborach gentelman’a.

46 total views, no views today