previous arrow
next arrow
Slider

szkolne-wsparcie-k-km
Marzec 2019
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Archiwum
rok-szkoly-w-ruchu-logologo_eszkola-mbaner_vulcan_1pajacyk-m2rzecznik-praw-dzieckafb szkołybadzmy_poszukiwaczami_autorytetu szkola_pamieta nprc cała_polska_czyta_dzieciom wychowanie_przez_czytanie madrzy_cyfrowi trzymaj_forme program_dla_szkol szkoła do hymnu

Monthly Archives: Marzec 2019

W dniu dzisiejszym odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Liceum Ogólnokształcącego Sióstr Urszulanek we Wrocławiu oraz Zespołu Szkół Rolniczych w Namysłowie. Na spotkaniu zostaną poruszone tematy związane z rekrutacją do wyżej wymienionych szkół oraz z ich specyfiką kształcenia.

Udział w spotkaniu wezmą klasy trzecie gimnazjum oraz klasa ósma.

 217 total views

Od poniedziałku zapraszamy dzieci, uczniów i rodziców do świątecznych zakupów ozdób i przysmaków wielkanocnych – gwarantujemy towar pierwszej jakości i ręcznie wykonany! Pieniądze przeznaczymy na potrzeby edukacyjne uczniów, czyli doposażymy klasopracownie w materiały dydaktyczne. Zapraszamy!
PS oto przedsmak naszej manufaktury

 256 total views

W ramach nowej akcji bibliotecznej, promującej naszych zdolnych uczniów, gościem cyklu “Spotkania z…” była Ala Walczak z klasy IIIC. Czytaj dalej

 229 total views

26 marca w Namysłowie odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Po zaciętej walce drużyna chłopców z naszej szkoły zajęła II miejsce i uzyskała awans do finałów wojewódzkich. Skład Drużyny: Wiktor Kołcz, Maciej Sarnicki, Kacper Kurdziel, Jakub Wilczyński, Aleksander Ostrycharczyk, Wiktor Tomaszewski, Jakub Wlizło, Jakub Zuzel, Michał Piekarek, Marek Głąb. Dziękuję drużynie za postawę i serce do walki. Jestem z Was dumny opiekun drużyny Mirosław Kaczmarek. Gratulujemy!

 242 total views

Czy ktoś widział bociany z tak długimi szyjami i nogami?
W dodatku na tle kwitnącego drzewa? Nie!?
W takim razie zapraszamy do obejrzenia galerii prac uczniów klasy IIA.
Miłego oglądania! Czytaj dalej

 247 total views

Do eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Pożarniczego przystąpiło trzech uczniów : Dawid Mieszała 3a, Amelia Chruszcz 3c i Gracjan Walkowicz 3d. Uczestnicy konkursu musieli rozwiązać test składający się z 3o pytań dotyczących wiedzy z zakresu pożarnictwa. Do kolejnego etapu zakwalifikował się Gracjan Walkowicz. Gratulujemy!

 205 total views

W dniach 11-12 marca oraz 18-22 marca w bibliotece szkolnej, na przerwach i podczas zajęć świetlicowych działy się rzeczy niesłychane – czy ktoś kiedykolwiek słyszał o czytaniu matematyki?! Świadkami takich wydarzeń byli uczniowie kas pierwszych, drugich, klasy czwartej oraz ich starsi koledzy, czyli gimnazjaliści.

Czytaj dalej

 222 total views

Pierwszy Dzień Wiosny upłynął nam pod znakiem zdrowego żywienia. Uczniowie przygotowywali sałatki, plakaty i tworzyli Wiosenny Talerz Witamin. Następnie udali się w korowodzie, który przeszedł przez miasto by po powrocie uczestniczyć w lekcjach na wesoło i projekcjach filmowych.

Czytaj dalej

 233 total views