KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

dotyczący organizacji dnia 14 października 2020 roku

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2020/2021 ustalonego przez Ministra Edukacji Narodowej dzień 14 października (środa) 2020 roku jest dniem wolnym od zajęć edukacyjnych (w tym dniu nie odbywają się lekcje).

W związku z powyższym w dniu 14 października 2020 roku w naszej szkole:

1.zostaną zorganizowane (dla uczniów chętnych) zajęcia opiekuńcze w formie zajęć świetlicowych, zgodnie z potrzebami rodziców, w godzinach funkcjonowania świetlicy szkolnej, tj. od 7.00 do 16.00

(rodzice nie maja obowiązku wcześniejszego zgłaszania swoich dzieci na ww. zajęcia)

2.nie będzie funkcjonowała stołówka szkolna (nie będzie wydawany obiad).

3. dowóz szkolny na trasie Ligotka-Namysłów Namysłów-Ligotka zostanie zrealizowany o stałych godzinach (jak w każdą środę)

4. zgodnie z procedurą bezpieczeństwa obowiązuje bezwzględny reżim sanitarny: DEZYNFEKCJA – DYSTANS – MASECZKA.

z poważaniem, Artur Matkowski, Dyrektor Szkoły