Grudzień 2013

Daily Archives: 6 grudnia 2013

„Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą.
Jest równocześnie obdarowywany, obdarowany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.”

bł. Jan Paweł II

Klub Ośmiu każdego roku prowadzi zbiórkę zabawek, artykułów szkolnych oraz artykułów spożywczych na paczki świąteczne dla rodzin w trudnej sytuacji finansowej. W tym roku postanowiliśmy pomóc najbardziej potrzebującym i rodzinom wielodzietnym.

Zostań dobrym świętym Mikołajem i złóż swój dar serca, aby na zbliżające się święta, ci którzy na co dzień cierpią niedostatek doświadczyli trochę radości.

DARY MOŻNA SKŁADAĆ DO 16 GRUDNIA.

702 total views

Dobroć ma bowiem ludzkie serce, Litość – ludzkie wejrzenie.

William Blake

DNIA 13 GRUDNIA W NASZEJ SZKOLE ODBĘDZIE SIĘ KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY.

WOLONTARIUSZE BĘDĄ SRZEDAWALI OZDOBY ŚWIĄTECZNE,
BOBMBKI, CHOINKI, ŻŁÓBKI, STROIKI, KARTKI ŚWIĄTECZNE, PIERNICZKI.

DOCHÓD ZE SPRZEDAŻY RÓWNIEŻ ZOSTANIE PRZEZNACZONY
NA PACZEKI ŚWIĄTECZNE DLA RODZIN WIELODZIETNYCH.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

685 total views