previous arrow
next arrow
Slider

szkolne-wsparcie-k-km
Archiwum
rok-szkoly-w-ruchu-logologo_eszkola-mbaner_vulcan_1pajacyk-m2rzecznik-praw-dzieckafb szkołybadzmy_poszukiwaczami_autorytetu szkola_pamieta nprc cała_polska_czyta_dzieciom wychowanie_przez_czytanie madrzy_cyfrowi trzymaj_forme program_dla_szkol szkoła do hymnu

Monthly Archives: Październik 2013

Klub Ośmiu każdego roku w październiku prowadzi akcję „Znicz”. Przez cały miesiąc wolontariusze w szkole prowadzą zbiórkę zniczy i kwiatów, a także w godzinach popołudniowych porządkują zaniedbane i bezimienne groby dziecięce na cmentarzu przy ul. bł. Jana Pawła II w Namysłowie.

Czytaj dalej

 946 total views

Dzisiejsza sytuacja na rynku pracy wymaga od nas wszystkich zaangażowania i współpracy przy budowaniu stabilnej i rozwijającej się gospodarki. Kluczem do przyszłego sukcesu jest młodzież. To ona stanowi klucz do lepszego jutra i to na niej będzie bazowała nasza gospodarka za kilka czy kilkanaście lat.

Czytaj dalej

 986 total views,  1 views today

Dnia 06 listopada 2013 r. odbędą się spotkania kontaktowe klas I i II.

Klasy III mają w tym dniu wywiadówkę.

Spotkania z wychowawcami i nauczycielami w klasach wg ustalonego harmonogramu.

Poczatek wywiadówek i kontaktówki – godz. 17.00

 884 total views

25 października 2013 uczniowie Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie mieli możliwość obejrzenia doskonałego spektaklu teatralnego „Samotni w tłumie” w wykonaniu aktorów z Wrocławskiego Teatru Edukacji Narodowej. Występ zachwycił młodzież i stał się tematem do zaciekłej dyskusji na temat problemów współczesnego świata.

 oprac: Kinga Węgrzyn

 861 total views

W dniach 17 – 19 października 2013 r. odbyła się konferencja naukowa “Namysłów i Ziemia Namysłowska w dziejach Śląska i Polski. W 700. rocznicę utworzenia księstwa namysłowskiego.”

Czytaj dalej

 740 total views

Dnia 18 października 2013 roku wybraliśmy się na wycieczkę do malowniczego Drezna. Zwiedziliśmy Muzeum Zwinger, zobaczyliśmy tam zbiory najwspanialszych malarzy świata – ujrzeliśmy między innymi obraz Rafaela Santiego “Madonna Sykstyńska”. Czytaj dalej

 931 total views