previous arrow
next arrow
Slider

szkolne-wsparcie-k-km
Archiwum
rok-szkoly-w-ruchu-logologo_eszkola-mbaner_vulcan_1pajacyk-m2rzecznik-praw-dzieckafb szkołybadzmy_poszukiwaczami_autorytetu szkola_pamieta nprc cała_polska_czyta_dzieciom wychowanie_przez_czytanie madrzy_cyfrowi trzymaj_forme program_dla_szkol

Monthly Archives: Październik 2013

Klub Ośmiu każdego roku w październiku prowadzi akcję „Znicz”. Przez cały miesiąc wolontariusze w szkole prowadzą zbiórkę zniczy i kwiatów, a także w godzinach popołudniowych porządkują zaniedbane i bezimienne groby dziecięce na cmentarzu przy ul. bł. Jana Pawła II w Namysłowie.

Czytaj dalej

844 total views, no views today

Dzisiejsza sytuacja na rynku pracy wymaga od nas wszystkich zaangażowania i współpracy przy budowaniu stabilnej i rozwijającej się gospodarki. Kluczem do przyszłego sukcesu jest młodzież. To ona stanowi klucz do lepszego jutra i to na niej będzie bazowała nasza gospodarka za kilka czy kilkanaście lat.

Czytaj dalej

885 total views, no views today

Dnia 06 listopada 2013 r. odbędą się spotkania kontaktowe klas I i II.

Klasy III mają w tym dniu wywiadówkę.

Spotkania z wychowawcami i nauczycielami w klasach wg ustalonego harmonogramu.

Poczatek wywiadówek i kontaktówki – godz. 17.00

784 total views, no views today

25 października 2013 uczniowie Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie mieli możliwość obejrzenia doskonałego spektaklu teatralnego „Samotni w tłumie” w wykonaniu aktorów z Wrocławskiego Teatru Edukacji Narodowej. Występ zachwycił młodzież i stał się tematem do zaciekłej dyskusji na temat problemów współczesnego świata.

 oprac: Kinga Węgrzyn

755 total views, 1 views today

W dniach 17 – 19 października 2013 r. odbyła się konferencja naukowa “Namysłów i Ziemia Namysłowska w dziejach Śląska i Polski. W 700. rocznicę utworzenia księstwa namysłowskiego.”

Czytaj dalej

620 total views, no views today

Dnia 18 października 2013 roku wybraliśmy się na wycieczkę do malowniczego Drezna. Zwiedziliśmy Muzeum Zwinger, zobaczyliśmy tam zbiory najwspanialszych malarzy świata – ujrzeliśmy między innymi obraz Rafaela Santiego “Madonna Sykstyńska”. Czytaj dalej

832 total views, no views today