Dzień Kobiet

W dniu 8 marca z okazji Dnia Kobiet, Samorząd Uczniowski wraz z Wolontariatem przygotował konkurs na wybór Super Dziewczyny. Przedstawicielki poszczególnych klas miały za zadanie zaprezentować się przed jury w szpilkach i pięknym makijażu. Dodatkową atrakcją był taniec  z wybranym partnerem. Według chłopców – jury, najlepiej zaprezentowała się uczennica klasy III gimnazjum – Julia. Oprócz tytułu Super Dziewczyny, Julka wygrała „bon na niepytanie” dla całej klasy. Nagroda została wręczona na uroczystym apelu z okazji Dnia Kobiet. Poniżej fotorelacja z tego wydarzenia.

Serdecznie gratulujemy SU i Wolontariat